LEGO DC 76159 - Pronásledování Jokera na tříkolce

Jokerova tříkolka od Lego DC Batman představuje skvělý dárek pro děti, které si chtějí přehrávat souboje mezi Batmanem a Jokerem. 
EAN: 5702016619386
Kód 1: 2276159
Kód 2: 76159LEG
1 245 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Jokerova tříkolka od Lego DC Batman představuje skvělý dárek pro děti, které si chtějí přehrávat souboje mezi Batmanem a Jokerem.

Sada obsahuje kultovní auta, parádní zbraně a oblíbené postavy z filmů s Batmanem. Našlapané modely z filmů s Batmanem pro cool děti. Zprostředkujte malým superhrdinům akci a dobrodružství z filmů s Batmanem. Udělejte jim radost Jokerovou strašidelnou tříkolkou, která se může pochlubit cool zbraněmi a plameny šlehajícími z výfuku, nebo jedinečným vozem zvaným Batmobil. S minifigurkami Batmana, Robina, Jokera a Harley Quinn nestojí hraní nic v cestě. A díky parádním funkcím, včetně otevírající a zavírající se pusy v přední části Jokerovy tříkolky a odnímatelného motoru Batmobilu, který může tříkolce dodat mimořádný výkon, nebere kreativní hraní konce.

Lego model Batmobilu měří přes 16 cm na délku.

Sady s Batmanem od Lego DC vnášejí napětí a epickou zábavu z filmů s Batmanem do vašich domovů. Fanoušci superhrdinů se mohou těšit na nekonečnou zábavu při přehrávání oblíbených scén a vymýšlení vlastních kreativních dobrodružství.

Hledáte perfektní dárek pro dítě, které miluje auta a modely z filmů s Batmanem? Ať už patří mezi fanoušky DC komiksů, závodních aut nebo sad s Batmobilem, tato Lego stavebnice na motivy filmů s Batmanem představuje úžasný dárek pro děti ve věku od 7 let. 

Rozměry kusového balení: 26 x 38 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Batman
Věk: 7+
Načítám