LEGO Marvel Spiderman 76150 - Spiderjet vs. Venomův robot

Se stavebnicí Lego Marvel Spider-Man: Spiderjet vs. Venomův robot si děti užijí nikdy nekončící akci. 
EAN: 5702016619300
Kód 1: 2276150
Kód 2: 76150LEG
1 099 Kč
979 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Se stavebnicí Lego Marvel Spider-Man: Spiderjet vs. Venomův robot si děti užijí nikdy nekončící akci. Když se obrovský robot pokouší svými hrozivými drápy popadnout Spider-Mana, Spider-Man Noir přispěchá na pomoc a zaútočí z tryskáče na superpadoucha. Spider-Man proti Venomovi – kdo tento akční souboj vyhraje?

Stavebnice s robotem Venoma a minifigurkami z řady Lego Marvel Spider-Man zaručí hodiny kreativní zábavy. Děti mohou otevřít kokpit robota a umístit minifigurku Venoma dovnitř. Pohyblivé paže a nohy umožňují připravit robota na akci. Spiderjet je vyzbrojen vystřelovači disků a raketami. Spider-Man je v nebezpečí! Zlý mimozemšťan Venom ovládá gigantického robota se 4 pažemi a chytil Spider-Mana do svých mechanických spárů! Spider-Man Noir uhání na pomoc ve Spiderjetu. Zahajte palbu z vystřelovačů disků! Vypalte rakety! Bude to stačit? K poražení robota a záchraně Spider-Mana bude potřeba všech vašich superschopností.

Sada překypuje možnostmi a je ideální pro jednoho i více stavitelů. Super akční stavebnice se Spider-Manem. Stavebnice Lego Marvel Spider-Man dětem přináší nekonečný vesmír kreativních dobrodružství. Malí superhrdinové si mohou přehrávat své oblíbené filmové scény a vymýšlet vlastní nápadité příběhy se sběratelskými vozidly, roboty, budovami, minifigurkami, zbraněmi a spoustou dalších vychytávek.

Rozměry kusového balení: 19 x 7 x 35 cm

Balení:1 ks
Filmový hrdina:Spiderman
Věk:7+
Načítám