LEGO Marvel Avengers 76140 - Iron Manův robot

Se sadou Lego Marvel Avengers Iron Manův robot si malí superhrdinové mohou přehrávat své oblíbené akční scény z filmů Marvel Avengers! 
EAN: 5702016618020
Kód 1: 2276140
Kód 2: 76140LEG
225 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Se sadou Lego Marvel Avengers Iron Manův robot si malí superhrdinové mohou přehrávat své oblíbené akční scény z filmů Marvel Avengers!

Jakmile posadíte minifigurku Iron Mana do obrněného robota, žádný padouch nebude v bezpečí! Úžasná stavebnice s Iron Manem pro děti Fanoušci Marvel Avengers si tento model Iron Manova robota doslova zamilují. Otevřete kokpit robota a umístěte dovnitř minifigurku Iron Mana. Vystřelovač a pohyblivé ruce a nohy zajistí, že vás žádný nepřítel nepřekvapí.

Spojte síly s Iron Manem a ochraňujte svět před zlými padouchy a mimozemskými vetřelci! Je libo více palebné síly? Umístěte slavného Avengera Iron Mana do kokpitu jeho robota! Tohoto mohutného a vysoce výkonného robotického Iron Mana nic nezastaví… Můžete jít kamkoliv! Popadnout cokoliv, co vám přijde pod ruku! Odstranit všechny, kdo vám stojí v cestě!

Pro ještě větší porci zábavy si zdarma stáhněte interaktivní stavitelskou aplikaci Lego Life. Marvelovská akce s Lego figurkami superhrdinů. Stavebnice Lego Marvel Avengers otevírají vzrušující svět plný dobrodružství a hraní na hrdiny. Děti si mohou přehrávat své oblíbené filmové scény a vymýšlet vlastní nápadité příběhy se sběratelskými vozidly, roboty, budovami, minifigurkami, zbraněmi a spoustou dalších vychytávek.

Rozměry kusového balení: 19 x 5 x 14 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Avengers
Věk: Od 6 let
Načítám