LEGO Brick Headz 75317 - Mandalorian a dítě

Oprašte vzpomínky na příběhy ze seriálu Star Wars: The Mandalorian s touto zábavnou stavebnicí pro kreativní děti, která obsahuje Lego BrickHeadz figurky Mandaloriana a dítěte. 
EAN: 5702016899856
Kód 1: 2275317
Kód 2: 75317LEG
445 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Oprašte vzpomínky na příběhy ze seriálu Star Wars: The Mandalorian s touto zábavnou stavebnicí pro kreativní děti, která obsahuje Lego BrickHeadz figurky Mandaloriana a dítěte. Fanoušci ocení autentické detaily, jako jsou například typické zbraně Mandaloriana – blasterová puška a blasterová pistole. Dítě má nastavitelné uši, které vyjadřují šťastnou nebo smutnou náladu, a je posazené ve vznášedle, které „nesou“ čtyři průhledné Lego dílky.

Zábavný model na sestavení i vystavení. Tato úžasná stavebnice představuje cenný přírůstek do sbírky každého fanouška ságy Star Wars. Lze ji postavit samostatně nebo s přáteli a rodinou a každá ze sestavitelných Lego figurek obsahuje podložku na vystavení, na níž se bude model skutečně vyjímat. Vynikající dárky Společnost Lego Group vyrábí již od roku 1999 repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z legendárního vesmíru Star Wars. Lego Star Wars je nyní nejúspěšnější řadou. Nabízí širokou škálu narozeninových, vánočních či jakýchkoli jiných dárků, které udělají radost fanouškům všech věkových kategorií.

Rozměry kusového balení: 14 x 19 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Věk: Od 10 let
Načítám