LEGO Star Wars 75283 - AAT (Armored Assault Tank)

Děti se mohou těšit na dlouhé hodiny epických bitev s touto stavebnicí AAT ze seriálu Lego Star Wars: Klonové války. 
EAN: 5702016617276
Kód 1: 2275283
Kód 2: 75283LEG
979 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti se mohou těšit na dlouhé hodiny epických bitev s touto stavebnicí AAT ze seriálu Lego Star Wars: Klonové války. AAT nabízí spoustu realistických detailů, které inspirují k zábavnému, kreativnímu hraní, včetně otevíracích poklopů s prostorem pro bitevní droidy, Lego minifigurek, dvou pružinových vystřelovačů a otočné střílny se zdvižným dělem. 501. legie proti bitevním droidům!

Tato akční sada obsahuje dvě Lego Star Wars minifigurky – Ahsoku Tana a její klonovaného vojáka – dále Lego figurky droidího řidiče tanku AAT a bitevního droida a různé zbraně inspirující ke kreativnímu hraní.

Skvělý tip na přírůstek do sbírky každého fanouška řady Lego Star Wars. Se stavebnicí si lze hrát jak o samotě, tak ve skupině. Akce ze ságy Star Wars ve stylu Lego stavebnic! Společnost Lego Group vyrábí repliky kultovních bojových lodí, vozidel, míst a postav ze světa Star Wars již od roku 1999. Tato řada obsahující pestrou škálu sad, které ohromí fanoušky všech věkových kategorií, zaznamenala obrovský úspěch.

Rozměry kusového balení: 19 x 35 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Věk: Od 7 let
Načítám