LEGO Star Wars 75235 - Útěk z příkopu se stíhačkou X-Wing

Dopřejte vašemu dítěti možnost přehrát si nezapomenutelná vesmírná dobrodružství Lego Star Wars se sadou Průlet stíhačkou X-Wing. 
EAN: 5702016370416
Kód 1: 2275235
Kód 2: 75235LEG
715 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Dopřejte vašemu dítěti možnost přehrát si nezapomenutelná vesmírná dobrodružství Lego Star Wars se sadou Průlet stíhačkou X-Wing.

Tato sada Lego 4+ je navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro menší děti.

Sada obsahuje dvě Lego Star Wars minifigurky: Luka Skywalkera v obleku pilota stíhačky X-Wing a stormtroopera, a k tomu navíc Lego figurku R2-D2. Tato sada obsahuje snadno sestavitelnou stíhačku X-Wing a věž s vystřelovači disků. Stíhačka X-Wing, kterou znáte ze senzačního filmu Star Wars: Nová naděje, obsahuje rozevírací křídla a kokpit, do něhož lze posadit Luka, a podložku pro začátečníky, která vašemu dítěti umožní začít stavět a hrát si ve vzrušující a velmi vzdálené galaxii Lego Star Wars. Mezi zbraně patří Lukeův světelný meč a stromtrooperův blaster. 

Lego Star Wars stavebnice X-Wing měří přes 9 cm na výšku, 15 cm na délku a 18 cm na šířku.

Lego sady 4+ představují dětem svět filmových hrdinů, známých televizních postav a hrdinů všedního dne. Lego sady 4+ bývaly dříve označovány jako Lego Juniors a jsou kompatibilní se všemi ostatními Lego stavebnicemi.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 6 cm

 

 

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Věk: 4+
Načítám