LEGO Ninjago 71719 - Zaneův nindžorožec

Malí nindžové si zamilují stavebnici Lego Ninjago Zaneův nindžorožec, ve které najdou čtyři sestavitelné figurky, pro kreativní zábavu v jednom nebo s kamarády. 
EAN: 5702016617047
Kód 1: 2271719
Kód 2: 71719LEG
1 245 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Malí nindžové si zamilují stavebnici Lego Ninjago Zaneův nindžorožec, ve které najdou čtyři sestavitelné figurky, pro kreativní zábavu v jednom nebo s kamarády. Ponoří se do vzrušujícího světa fantazie a pomohou Coleovi a Zaneovi utéct z hrozivé jeskyně Shintaro.

V sadě najdete Zanea, Colea a nindžorožce a jejich protivníky Ginkla a Glecka, se kterými se utkají v podzemní pevnosti. Součástí Ninjago stolní hry je také spinner pro roztočení kostek. 

Lego Ninjago nindžorožec měří přes 18 cm na výšku, 26 cm na délku a 7 cm na šířku. 

Počet dílků: 616

Úžasná stavebnice a stolní hra s nindži v jednom. Tato Ninjago sada, v níž nechybí Zane, je zároveň Lego stolní hrou s nindžovskými kostkami a pevností se speciální pastí. Děti roztočí kostky a pustí se do hry – musí se vyhnout pasti, dostat se přes nepřátele a získat ceněnou Slonovinovou čepel vysvobození. Stavebnici můžete nakombinovat s dalšími LEGO sadami a vytvořit tak obří stolní hru. Úchvatné stavebnice pro děti. Stavebnice Lego Ninjago děti přenesou do tajemného světa plného dobrodružství, v němž se vžijí do role nindža hrdinů a postaví se silám zla. Pestrá škála modelů, mezi kterými nechybí roboti, draci, lodě, stíhačky a spousta dalšího, dětem zaručí dlouho hodiny nekončící zábavy.

Rozměry kusového balení: 26 x 38 x 7 cm

Balení: 1 ks
Věk: 8+
Načítám