LEGO Ninjago 71714 - Kaiův avatar - arkádový automat

Tento parádní herní automat se dvěma minifigurkami je bránou do světa videohry Prime Empire. 
EAN: 5702016616996
Kód 1: 2271714
Kód 2: 71714LEG
245 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Tento parádní herní automat se dvěma minifigurkami je bránou do světa videohry Prime Empire.

Malé děti si zamilují přehrávání napínavých příběhů se dvěma figurkami z videohry: Ninjago digitální verzí Kaie a exkluzivním Kaiovým druhým já vyrobeným speciálně pro tuto stavebnici. Tato Ninjago sada zaručuje celou řadu možností a spoustu hodin neutuchající zábavy. Nejlepší akční figurky nindžů Ve světě Prime Empire si děti vyberou postavu, kterou chtějí být, a svého vlastního nindža avatara pro dobrodružství v tajemném novém světě. Mohou tak libovolně projevit svou kreativitu. Zadní část herního automatu lze otevřít a uložit do ní akční figurky nindžů, zbraně a doplňky.

Pomozte Kaiovi vyřešit záhadu, proč z městečka NINJAGO® City mizí všichni hráči! Dostaňte se přes herní automat do nebezpečného světa videohry Prime Empire a postavte se zlému Unagamimu a jeho nohsledům. Kým budete ve světě Prime Empire? Můžete si navrhnout svou postavu a vybrat si zbraň, s níž se pustíte do této vzrušující videohry.

 Herní automat měří 8 cm na výšku, 5 cm na délku a 2 cm na šířku.

Počet dílků: 49

Sady od Lego Ninjago dávají dětem možnost vstoupit do vzrušujícího světa, v němž se mohou naplno ponořit do nezávislého hraní nebo se bavit s kamarády jako tým nindžů, kteří bojují proti zlým silám. Děti budou uneseny z těchto nindža stavebnic, včetně aut, tryskových vozidel, draků, sestavitelných figurek a tak dále.

Rozměry kusového balení: 25 x 8 x 11 cm

Balení: 1 ks
Věk: 7+
Načítám