LEGO City 60268 - Adventní kalendář

Tento úžasný adventní kalendář od Lego City je nabitý vánoční zábavou. Dokonale navnadí na příchod Vánoc kluky i holky a fanoušky televizního seriálu Lego City Adventures. 
EAN: 5702016617542
Kód 1: 2260268
Kód 2: 60268LEG
445 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Tento úžasný adventní kalendář od Lego City je nabitý vánoční zábavou. Dokonale navnadí na příchod Vánoc kluky i holky a fanoušky televizního seriálu Lego City Adventures. Na děti kromě svátečně laděných mini modelů a herní podložky s motivem zasněženého města čeká také šest Lego City minifigurek ze seriálu. Nechybí Duke DeTain, Harl Hubbs, Freya McCloudová, Rooky?Partnurová, Daisy „Kaboom“ Lewisová a vánočně naladěný náčelník Wheeler v kostýmu Santy Clause!

Zábavné a snadné stavění. Adventní kalendář od Lego City představuje skvělý dárek pro děti ve věku od 5 let. Součástí každého modelu je jednoduchý návod na stavění, který je zárukou toho, že si malí Lego stavitelé vychutnají stavitelský a herní zážitek naplno. Nejlepší předvánoční dárek pro děti Adventní kalendáře Lego City přináší spoustu inspirace, vánočního nadšení a úžasných překvapení pro děti, které mají rády kreativní hraní. Modely, minifigurky a doplňky z kalendáře lze také kombinovat s ostatními Lego hračkami pro ještě větší porci zábavy.

Rozměry kusového balení: 26 x 38 x 7 cm

Balení: 1 ks
Věk: 5+
Načítám