LEGO City 60262 - Osobní letadlo

Sada Osobní letadlo od Lego City povznese kreativní hraní do nebes! Na děti čeká obrovské letadlo s místem pro pilota a cestující, včetně zpěvačky Poppy Starr z televizního seriálu Lego City Adventures. 
EAN: 5702016617962
Kód 1: 2260262
Kód 2: 60262LEG
2 199 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Sada Osobní letadlo od Lego City povznese kreativní hraní do nebes! Na děti čeká obrovské letadlo s místem pro pilota a cestující, včetně zpěvačky Poppy Starr z televizního seriálu Lego City Adventures. Do letadla se vleze dokonce Poppyin červený kabriolet! Navíc si děti postaví i budovu terminálu s dopravníkem zavazadel a řídicí věží a letištní vůz s výtahem.

Součástí stavebnice je velké letadlo, letištní vůz s výtahem pro auta, schodiště, prostředí letištního terminálu, červený kabriolet, 8 minifigurek a figurka dítěte. Ve stavebnici vás čeká velký model letadla s místem pro pilota a cestující, včetně PoppyStarr z televizního seriálu Lego® City Adventures, a navíc budova terminálu s dopravníkem na zavazadla a řídicí věží.

Sestavené osobní letadlo měří přes 18 cm na výšku, 54 cm na délku a 44 cm na šířku.

Budova terminálu měří přes 21 cm na výšku, 28 cm na šířku a 12 cm do hloubky.

Počet dílků: 669

Stavebnice Osobní letadlo od Lego City je dodávána s jednoduchým návodem a v rámci Lego aplikace s návody na stavění pro chytré telefony a tablety má k dispozici speciální digitální návod Instructions PLUS. S tímto interaktivním návodem na stavění s nástroji přibližování a otáčení se malí Lego stavitelé stanou opravdovými mistry. Stavebnice na motivy letiště od Lego City přináší úžasný stavitelský zážitek a spoustu herních možností s autentickými budovami, parádními vozidly z letiště, úžasnými modely letadel, propracovanými doplňky a zábavnými postavami, které budou inspirací pro nejeden kreativní příběh.

Rozměry kusového balení: 38 x 48 x 9 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 669
Věk: 6+
Načítám