LEGO City 60261 - Hlavní letiště

Děti si sadu Lego City Hlavní letiště doslova zamilují a vydají se na bezpočet výletů po světě. 
EAN: 5702016617955
Kód 1: 2260261
Kód 2: 60261LEG
1 159 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti si sadu Lego City Hlavní letiště doslova zamilují a vydají se na bezpočet výletů po světě. Nechybí do detailu propracovaná budova terminálu, palivový tanker a zavazadlový vozík. Samozřejmostí je pak úžasný model dopravního letadla, do kterého je možné usadit pilota a cestující! Sehraný pozemní personál pak poskytne spoustu příležitostí k přehrávání parádních příběhů o cestování a práci na letišti.

V sadě najdete dopravní letadlo, propracovaný letištní terminál, palivový tanker a zavazadlový vozík, a navíc také minifigurky pilota, 2 zaměstnanců a 3 cestujících. Stačí přidat špetku představivosti a zábava nikdy nekončí! Model letiště, který vás potěší budovou terminálu, místem pro odbavení, dopravním letadlem s prostorem pro pilota a 3 minifigurky cestujících, palivovým tankerem a zavazadlovým vozíkem – skvělý dárek pro děti, které milují kreativní hraní.

  • Sestavený model letiště měří přes 16 cm na výšku, 24 cm na šířku a 9 cm do hloubky

  • Model letadla měří přes 10 cm na výšku, 21 cm na délku a 20 cm na šířku

  • Počet dílků: 286

Tato sada pro děti ve věku 4 a více let obsahuje jednoduchý tištěný návod na stavění a speciální kostku pro snadný začátek, která dětem umožní pocítit hrdost při sestavování vlastních Lego modelů. A díky bezplatné aplikaci s Lego návody na stavění pro chytré telefony a tablety získají děti přístup i k návodu Instructions PLUS. Jedná se o interaktivní návod s úžasnými nástroji pro přiblížení a otáčení, se kterým si děti užijí při stavění Lego sad ještě více zábavy. Stavebnice na motivy letiště od Lego City přináší úžasný stavitelský zážitek a spoustu herních možností s autentickými vozidly, propracovanými doplňky a zábavnými postavami, které budou inspirací pro nejeden kreativní příběh.

Rozměry kusového balení: 28 x 48 x 6 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 286
Věk: Od 4 let
Načítám