LEGO Friends 41428 - Plážový domek

Vypravte své malé stavitele na letní dobrodružství se sadou Lego Friends Plážový domek. 
EAN: 5702016619133
Kód 1: 2241428
Kód 2: 41428LEG
1 245 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Vypravte své malé stavitele na letní dobrodružství se sadou Lego Friends Plážový domek. 

Tento model plážového domku z kostek dětem umožní ponořit se do nápadité hry na motivy letních prázdnin. Děti si mohou hrát na to, že připravují hamburger v kuchyni, plují na šlapadle, surfují nebo nahánějí drzého kraba, který jim ukradl foťák. Nekonečný západ slunce Tato sada se 444 dílky vám doma vykouzlí léto i v zimě.

Součástí modelu je venkovní sprcha a koupelna, kde se dívky mohou přichystat na párty. Střecha ukrývá terasu s DJským pultem, reproduktory, světly a keyboardem. Během svých her děti protancují celou noc na pláži s kamarády. A až budou kamarádky unavené, můžou si jít odpočinout do ložnice, ve které nechybí dvě postele a stůl. Přijďte na párty kamarádek Lego Friends. Vezměte děti do světa Lego Friends. Nechte je zkoumat své zájmy a vášně s Olivií, Miou, Stephanie, Emmou a Andreou. Tady si zaručeně najdou spoustu kamarádů.

Plážový domek měří přes 17 cm na výšku a 21 cm na šířku.

Počet dílků: 444

Součástí této Lego stavebnice je jednoduchý návod na stavění, díky kterému model zvládnou bez cizí pomoci postavit všechny děti od 6 let, které tak získají důvěru ve vlastní tvůrčí schopnosti. Představte své malé stavitelce svět Lego Friends. V městečku Heartlake čeká děti vřelé přivítání. Můžou zde totiž dosáhnout všeho, po čem jejich srdce touží, a to navíc po boku svých nejlepších kamarádů. 

Rozměry kusového balení: 28 x 48 x 6 cm

Balení: 1 ks
Věk: 6+
Načítám