LEGO Friends 41410 - Herní boxík: Andrea a její léto

Hledáte vhodnou novou hračku pro svou ratolest? Herní boxík: Andrea a její léto představuje skvělý dárek pro všechny děti od 6 let, které si rády hrají s kostkami. 
EAN: 5702016618969
Kód 1: 2241410
Kód 2: 41410LEG
225 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Hledáte vhodnou novou hračku pro svou ratolest? Herní boxík: Andrea a její léto představuje skvělý dárek pro všechny děti od 6 let, které si rády hrají s kostkami. Uvnitř tohoto přenosného Lego boxíku je vše, co děti potřebují k tomu, aby mohly vyrazit na podmořské dobrodružství. Ukrývá se v něm i záhadné stvoření, které čeká, až ho děti odhalí. 

Zažívejte zábavná dobrodružství na cestách s touto přenosnou hračkou inspirovanou létem. Sběratelský herní boxík Andrea a její léto od Lego Friends obsahuje kostky, ze kterých si můžete postavit barevnou mořskou scénu. Herní boxíky inspirované létem přináší velkou porci zábavy v malém balení. Tento obsahuje Lego Friends minipanenku Andreu a tajemného mořského živočicha. Sada nabízí spoustu kreativních prvků a arch se samolepkami, díky kterým si mohou děti boxík přizpůsobit podle svých představ.

Každý boxík měří přibližně 8 cm na šířku a 6 cm na výšku.

Počet dílků: 43

Celou tuto kreativní sadu lze snadno sestavit a děti si s jednotlivými prvky můžou hrát i mimo boxík. Navíc je můžete k boxíku připojit – takže už nehrozí, že by se dílky někam zatoulaly, když si děti své modely vezmou kamkoliv s sebou. Boxík se dá rozpojit na dvě části, takže se děti mohou podělit o zábavu s kamarády. Herní boxíky dávají dětem možnost okusit kousek ze světa Lego Friends.

Řada obsahuje celkem 5 sběratelských boxíků. Součástí každého z nich je tajemný mazlíček náhodné barvy, což sadě přidává na zajímavosti a přináší prvek překvapení. Děti mohou boxíky skládat na sebe nebo z nich vytvářet různé zábavné tvary. Uveďte děti do světa kreativního hraní s partou talentovaných kamarádek z městečka Heartlake!

Rozměry kusového balení: 21 x 15 x 5 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám