LEGO Friends 41409 - Herní boxík: Emma a focení zvířátek

Darujte flexibilní zábavu v podobě sady Herní boxík: Emma od Lego Friends. 
EAN: 5702016618952
Kód 1: 2241409
Kód 2: 41409LEG
225 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Darujte flexibilní zábavu v podobě sady Herní boxík: Emma od Lego Friends. 

Nevíte, co s kapesným? Vyrazte s Emmou do rozkošného malinkého hračkářství. Kterou z hraček si pořídíte – letadlo, vláček nebo autíčko? Co si nakonec vyberete? Nemůžete se rozhodnout? Možná vám s volbou pomůže Emmin tajemný mazlíček. Otevřete boxík a zjistěte, jaké zvířátko se ukrývá uvnitř. Získejte všech pět sad a vytvořte si vlastní Lego Friends obchoďák.

Uvnitř kompaktního boxíku se ukrývá miniaturní obchod s hračkami. Jde o nejlepší možný dárek pro děti, které si rády hrají na cestách. Zkuste přemýšlet jinak. Boxíky od Lego Friends představují zcela nový způsob hraní. Jednotlivé prvky této sady jsou odnímatelné, takže děti si budou moci užít nápadité hraní mimo boxík. Taky je možné je k boxíku připojit – takže už nehrozí, že by se dílky někam zatoulaly, když si děti své modely vezmou někam s sebou. Boxík lze rozdělit na dvě části, takže si s ním může hrát i více dětí. Více možností, společná zábava Tato sběratelská edice zahrnuje celkem pět herních boxíků. Všechny přenosné herní boxíky od Lego Friends obsahují tajemného mazlíčka různé barvy. Jakou barvu bude mít ten váš?

Tato hračka je multifunkční – lze ji kombinovat s dalšími boxíky a bude se skvěle vyjímat na výstavce. Představte dětem městečko Heartlake – místo plné každodenních hrdinek a hrdinů, kteří je rádi přivítají do svých řad.

Rozměry kusového balení: 21 x 5 x 15 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám