LEGO Art 31200 - Star Wars – Sith

Tento model potěší všechny fanoušky legendární ságy Star Wars. Postavte si ikonické umělecké dílo se stavebnicí Lego Art Star Wars – Sith. 
EAN: 5702016677713
Kód 1: 2231200
3 299 Kč
2 939 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Skladem 5 a více kusů
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tento model potěší všechny fanoušky legendární ságy Star Wars. Postavte si ikonické umělecké dílo se stavebnicí Lego Art Star Wars – Sith. Vychutnejte si zasloužený oddych a postavte si parádní ozdobu domů nebo do kanceláře.

Vzdejte hold legendárním sithským lordům a postavte si jeden ze tří portrétů – bude to Darth Maul, Kylo Ren nebo Darth Vader? Pokud toužíte mít všechny tři naráz, pořiďte si sadu třikrát a vytvořte výstavku, která nemá obdoby. Ke stavění si pusťte přiložený hudební doprovod a poslechněte si informace a zajímavé příběhy pojící se k této stavebnici. Svůj výtvor doplňte o exkluzivní dílek s nápisem „Star Wars“ a pak si dílo náležitě vystavte.

Zapojte ruce i mysl Tuto stavebnici hravě zvládnete dokončit, i když nejste zrovna umělec nebo nemáte na kontě celou řadu sestavených Lego modelů. A jakmile budete hotovi, můžete si dílo s hrdostí vystavit. Tato Lego sada je součástí kolekce inspirativních stavebnic pro dospělé se zájmem o popkulturu, umění, design a architekturu. Jedná se o skvělý dárek pro všechny stavitele – ať už uděláte radost sami sobě, nebo někomu jinému.

Rozměry kusového balení: 41,5  x 40,4 x 5,3 cm

Balení:1 ks
Věk:18+
Načítám