LEGO Creator 31094 - Závodní letadlo

Vychutnej si letecká dobrodružství se sadou Závodní letadlo od Lego Creator 3v1.
EAN: 5702016367881
Kód 1: 2231094
Kód 2: 31094LEG
799 Kč
715 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Vychutnej si letecká dobrodružství se sadou Závodní letadlo od Lego Creator 3v1, které se kromě klasického designu vyznačuje kombinací modré, bílé, žluté a červené barvy s parádními závodními samolepkami, viditelným propracovaným motorem s trubkami a válci, pevným podvozkem, velkou vrtulí, sportovními sklopnými křídly a nastavitelnými ocasními výškovkami. Toto impozantní letadlo dále obsahuje otevírací kokpit a jeho součástí je minifigurka pilota včetně potištěného obleku a helmy.

Závodní letadlo obsahuje viditelný motor s trubkami a válci, pevný podvozek, velkou otáčecí vrtuli, sklopná křídla, otevírací kokpit a nastavitelné ocasní výškovky, a k tomu navíc dva závodní pylony s vlajkami. Podívej se na parádní kombinaci modré, bílé, žluté a červené barvy závodního letadla s parádními závodními samolepkami. Obsahuje minifigurku pilota s potištěným oblekem a helmou. Otevři tmavou stříšku a získej přístup do kokpitu letadla, nastav ocasní výškovky a roztoč vrtuli. Vzlétni do oblak a pak se vrhni střemhlav k zemi a kličkuj mezi závodními pylony vysokou rychlostí! 

  • Závodní letadlo měří přes 10 cm na výšku, 23 cm na délku a 26 cm na šířku.

  • Vrtulník měří přes 11 cm na výšku, 19 cm na délku a 8 cm na šířku.

  • Stíhačka měří přes 10 cm na výšku, 22 cm na délku a 24 cm na šířku.

Počet dílků: 333

Sady od Lego Creator 3v1 ti nabízí tři různé stavitelské a herní zážitky. Postav toto vrtulové letadlo a přestav ho na helikoptéru nebo tryskáč a užij si ještě víc akce a dobrodružství.

Rozměry kusového balení: 19 x 35 x 7 cm

Balení: 1 ks
Věk: 7+
Načítám