LEGO Hiden Side 70434 - Nadpřirozený závoďák

Malé děti si zamilují úžasný vesmír Hidden Side, v němž se prolíná fyzický svět s tím digitálním.

EAN: 5702016616156
Kód 1: 2270434
Kód 2: 70434LEG
715 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Malé děti si zamilují úžasný vesmír Hidden Side, v němž se prolíná fyzický svět s tím digitálním. Nadpřirozený závoďák od Lego Hidden Side kombinuje sestavitelný Lego model s aplikací nabízející herní zážitek ze smíšené reality pro jednoho nebo více hráčů, kde interakce s modelem vyvolává události v digitálním světě. 

Když se na nadpřirozený závoďák podíváte přes chytrý telefon nebo tablet vybavený aplikací Lego Hidden Side pro rozšířenou realitu, odhalíte strašidelný digitální svět. Svět Lego Hidden Side je situován do fiktivního městečka Newbury, kde duchové straší lidi a osídlují budovy. Herní zážitek z rozšířené reality neustále zlepšujeme prostřednictvím nového obsahu, duchů a speciálních událostí. V tomto akčním světě se pak děti vydají na průzkum, lov duchů, budou řešit záhady a utkají se s hlavním duchem Maxine Turbo Malí lovci duchů mohou navíc auto jednoduše přestavět na letoun. Minifigurky Jacka, Vaughna a stínového bojovníka a figurka pejska pak poskytnou spoustu příležitostí pro nápadité příběhy.

Sady od Lego Hidden Side obohacují Lego modely o interaktivní hraní s rozšířenou realitou. Herní zážitek neustále zlepšujeme prostřednictvím nového obsahu, duchů a speciálních událostí.

Nadpřirozený závoďák od Lego Hidden Side měří přes 7 cm na výšku, 19 cm na délku a 11 cm na šířku. Stavebnice je bez baterií. Aplikace pro rozšířenou realitu Hidden Side je kompatibilní s vybranými zařízeními iOS a Android.

Rozměry kusového balení: 19 x 35 x 7 cm

Kostky a dílky Lego Hidden Side jsou navrženy v souladu s těmi nejvyššími oborovými standardy a kritérii tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání. Kostky a dílky Lego Hidden Side procházejí nejpřísnějšími testy, aby se zajistilo, že každá Lego sada splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

 

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 7 let
Načítám