LEGO Hidden Side 70430 - Metro v městečku Newbury

Malé děti si jistě zamilují úžasný vesmír Lego Hidden Side, kde se fyzický a digitální svět slévají do neuvěřitelného zážitku ze smíšené reality pro jednoho nebo více hráčů. 

EAN: 5702016616118
Kód 1: 2270430
Kód 2: 70430LEG
715 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Malé děti si jistě zamilují úžasný vesmír Lego Hidden Side, kde se fyzický a digitální svět slévají do neuvěřitelného zážitku ze smíšené reality pro jednoho nebo více hráčů. Tato sada Metro v městečku Newbury kombinuje otevřené kreativní hraní s Lego stavebnicemi s aplikací pro rozšířenou realitu. Interakce s modelem tedy vyvolává události v digitálním světě.

Nainstalujte si bezplatnou aplikaci Hidden Side pro rozšířenou realitu pro chytrá zařízení a naskenujte model metra v městečku Newbury. Odhalíte tak digitální svět, v němž děti mohou lovit duchy, bádat nad záhadami a řešit je a utkat se s bossem Ratem Shaunem – ať už samy, nebo online s přáteli. A s minifigurkami Jacka, Parker a posedlého Petea Petersona je vše připraveno na nekonečné hraní s Lego stavebnicemi!

Svět Lego Hidden Side je situován do fiktivního městečka Newbury, kde duchové straší lidi a osídlují budovy. Herní zážitek z rozšířené reality neustále zlepšujeme prostřednictvím nového obsahu, duchů a speciálních událostí.

Rozměry kusového balení: 19 x 7 x 35 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 8 let
Načítám