LEGO Hidden Side 70428 - Jack a plážová bugina

Malé děti si zamilují úžasný vesmír Hidden Side, v němž se prolíná fyzický svět s tím digitálním! 

EAN: 5702016616095
Kód 1: 2270428
Kód 2: 70428LEG
445 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Malé děti si zamilují úžasný vesmír Hidden Side, v němž se prolíná fyzický svět s tím digitálním! Tato sada Jack a plážová bugina  od Lego Hidden Side kombinuje sestavitelný Lego model s aplikací nabízející herní zážitek ze smíšené reality pro jednoho nebo více hráčů, kde interakce s modelem vyvolává události v digitálním světě. 

Když se na Jackovu plážovou buginu podíváte přes chytrý telefon nebo tablet vybavený aplikací Lego Hidden Side pro rozšířenou realitu, odhalíte strašidelný digitální svět. Pak se děti vydají na průzkum, za záhadami a na lov duchů a utkají se s se strašidelným bossem Truckerem Dalem, ať už samy, nebo online s přáteli. A díky 3 minifigurkám nabízí sada prostor pro kreativní a zábavné hraní!

Sady od Lego  Hidden Side obohacují Lego modely o interaktivní hraní s rozšířenou realitou. Herní zážitek neustále zlepšujeme prostřednictvím nového obsahu, duchů a speciálních událostí. Jednoduše si do chytrého zařízení nainstalujte bezplatnou aplikaci Hidden Side pro rozšířenou realitu a naskenujte tento model!

Rozměry kusového balení: 19 x 5 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 7 let
Načítám