LEGO Hidden Side 70427 - Vítej v Hidden Side

Fanoušci virtuální reality a videoher si jistě zamilují úžasný vesmír Lego Hidden Side, kde se fyzický a digitální svět slévají do neuvěřitelného zážitku z rozšířené reality pro jednoho nebo více hráčů. 

EAN: 5702016616088
Kód 1: 2270427
Kód 2: 70427LEG
445 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Fanoušci virtuální reality a videoher si jistě zamilují úžasný vesmír Lego Hidden Side, kde se fyzický a digitální svět slévají do neuvěřitelného zážitku z rozšířené reality pro jednoho nebo více hráčů. Tato sada Vítej ve světě Hidden Side pro lovce duchů kombinuje otevřené kreativní hraní s Lego stavebnicemi s aplikací. Interakce s modelem tedy vyvolává události v digitálním světě.

Tento model strašidelného metra odhalí svět duchů. Stačí se na něj podívat přes chytré zařízení vybavené bezplatnou Lego aplikací pro rozšířenou realitu. Pak se děti vydají na lov duchů, utkají se s velitelkou duchů Lady E. a budou bádat nad záhadami a řešit je, ať už samy, nebo online s přáteli. A 4 minifigurky nabízejí prostor pro kreativní a zábavné hraní!

Svět Lego Hidden Side je situován do fiktivního městečka Newbury, kde duchové straší lidi a osídlují budovy. Herní zážitek z rozšířené reality neustále zlepšujeme prostřednictvím nového obsahu, duchů a speciálních událostí.

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 7 let
Načítám