LEGO City 60258 - Tuningová dílna

Tuto zábavnou sadu Tuningová dílna od Lego City si zamilují děti, které zbožňují modely aut, ale také fanoušci populárního televizního seriálu Lego City. 

EAN: 5702016617924
Kód 1: 2260258
Kód 2: 60258LEG
2 799 Kč
2 495 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 4 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tuto zábavnou sadu Tuningová dílna od Lego City si zamilují děti, které zbožňují modely aut, ale také fanoušci populárního televizního seriálu Lego City. Obsahuje opravnu, odtahový vůz a malý autosalon prodávající pochybné vozy za výhodné ceny! A to rozhodně není vše! Děti dále získají výběr zábavných postav s úžasnými vozidly, včetně Treada Octanea a jeho vozu Hot Rod, ale také Harla Hubbse s jeho šílenou motorkou na raketový pohon. Perfektní kombinace pro zábavná dobrodružství.

V tuningové dílně Treada Octanea to opravdu žije! Bláznivý kutil Harl Hubbs pracuje na své raketové motorce, Tread svařuje svůj vůz Hot Rod a mechanik právě dorazil v odtahovém vozu s rozbitým sportovním autem. Mezitím se „nejpoctivější“ prodejce aut ve městě připravuje ve svém obytném přívěsu na další speciální nabídky! S touto cool sadou od Lego City na vás čeká spousta zábavy! 

Součástí je model garáže, obytný přívěs a parádní vozidla, včetně odtahového vozu, vozu Hot Rod a raketové motorky, a k tomu navíc 7 minifigurek, včetně postav z televizního seriálu LEGO® City Treada Octanea a Harla Hubbse.

 V sestaveném stavu měří dílna Treada Octana přes 14 cm na výšku, 17 cm na šířku a 13 cm do hloubky, zatímco odtahový vůz měří přes 7 cm na výšku, 18 cm na délku a 6 cm na šířku.

Počet dílků: 897

Tato sada obsahuje jednoduchý návod na stavění, který pomůže začínajícím Lego stavitelům stát se opravdovými mistry.

Sady od Lego City Turbo Wheels s úžasnou řadou super rychlých a super cool modelů na kolech dětem dávají příležitost nastartovat jejich vnitřní motor. Tyto sady s řadou funkcí, propracovanými budovami a zábavnými postavami inspirují k otevřenému, nezávislému hraní, při němž si děti mohou přehrávat scénáře odrážející skutečný život zábavným a vzrušujícím způsobem.

Rozměry kusového balení: 38 x 7 x 48 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: 6+
Načítám