LEGO City 60255 - Tým kaskadérů

S touto stavebnicí Lego City Tým kaskadérů mohou i malí kaskadéři předvést velkou show! 

EAN: 5702016617894
Kód 1: 2260255
Kód 2: 60255LEG
225 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

S touto stavebnicí Lego City Tým kaskadérů mohou i malí kaskadéři předvést velkou show! Součástí je parádní kaskadérská čtyřkolka a motorka, 2 minifigurky kaskadérů s helmami a odrazová rampa s plameny. Tato stavebnice má vše, co děti potřebují pro nezávislé hraní a ohromení publika!

Připojte se k Lego City Týmu kaskadérů a ohromte přítomné diváky odvážnými kousky ve vysoké rychlosti! Provádějte úžasné triky a uchvacující manévry na skvělé čtyřkolce. Pak nastartujte motorku a rozjeďte se plnou rychlostí směrem k odrazové rampě! Držte se pevně, až poletíte skrz plameny a vznesete se do vzduchu. Musíte zvládnout perfektní přistání! Co se to tu děje? Je tu další den pro hrdiny z Lego City!

  • V sestaveném stavu měří čtyřkolka přes 4 cm na výšku, 5 cm na délku a 4 cm na šířku, zatímco model motorky měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na délku a méně než 2 cm na šířku.

Počet dílků: 62

Součástí této sady je jednoduchý návod na stavění a Instructions PLUS! S tímto interaktivním návodem na stavění v rámci bezplatné aplikace Lego Life pro chytré telefony a tablety, který obsahuje nástroje pro přibližování a otáčení, se začínající Lego stavitelé brzy stanou opravdovými mistry.

Lego City je jako stvořené pro rychlá kola! Sady od Turbo Wheels s úžasnou řadou super rychlých a super cool modelů na kolech dětem umožní nastartovat jejich vnitřní motor! Tyto stavebnice s řadou funkcí a zábavnými postavami inspirují k otevřenému, nezávislému hraní, při němž si děti mohou přehrávat scénáře odrážející skutečný život zábavným a vzrušujícím způsobem.

Rozměry kusového balení: 14 x 5 x 16 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 5 let
Načítám