LEGO City 60252 - Buldozer na staveništi

Malé děti, které si rády hrají na každodenní hrdiny, si jistě zamilují tuto sadu Lego City Buldozer na staveništi. 

EAN: 5702016617863
Kód 1: 2260252
Kód 2: 60252LEG
499 Kč
445 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Malé děti, které si rády hrají na každodenní hrdiny, si jistě zamilují tuto sadu Lego City Buldozer na staveništi. Obsahuje parádní buldozer s gumovými pásy a funkční radlicí, jeřáb s demoliční koulí, míchačku na beton a výstražnou ceduli – vše, co dítě potřebuje k tomu, aby si mohlo vychutnávat hodiny kreativního hraní.

Tým dělníků v Lego City má napilno a potřebuje vaši pomoc. Rozmístěte kužely a výstražné cedule, které upozorní kolemjdoucí, vylezte na věž a vyšlete demoliční kouli proti zdi – BUM! Nyní naskočte do kabiny mocného buldozeru a naberte jeho velkou radlicí suť. Až budete hotovi, vyložte míchačku na beton z přívěsu a pracujte na nové zdi. Dělníci v Lego City mají dnes napilno!

  • V sestaveném stavu měří stavební buldozer přes 8 cm na výšku, 12 cm na délku a 6 cm na šířku, zatímco přívěs měří přes 4 cm na délku, 9 cm na výšku a 4 cm na šířku.

Počet dílků: 126

Tato sada pro děti ve věku 4 a více let obsahuje jednoduchý návod v tištěné podobě a speciální kostku pro snadný začátek stavění, která dětem pomůže pocítit hrdost při sestavování vlastních Lego modelů. A díky bezplatné aplikaci Lego Life pro chytré telefony a tablety mají děti přístup i k návodu Instructions PLUS – jedná se o interaktivní návod s úžasnými nástroji pro přiblížení a otáčení, se kterým si děti užijí při stavění Lego sad ještě více zábavy.

Sady Lego City dětem umožní ponořit se do otevřených dobrodružství a scénářů odrážejících skutečný život. A s celou řadou realistických vozidel a strojů bohatých na různé funkce mohou děti popustit uzdu své fantazii!

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: 4+
Načítám