LEGO City 60247 - Lesní požár

Malé děti se mohou stát hasičskými hrdiny s touto úžasnou sadou Lego City Lesní požár. 

EAN: 5702016617818
Kód 1: 2260247
Kód 2: 60247LEG
225 Kč cena s DPH
poslední 3 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 3ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Malé děti se mohou stát hasičskými hrdiny s touto úžasnou sadou Lego City Lesní požár. Obsahuje skvělou hasičskou buginu s kokpitem pro minifigurku a hasicím přístrojem v podobě vodního děla, a k tomu navíc strom s plameny a sovou spící v jeho větvích. A když se na scéně ocitne Clemmons, hrdina televizního seriálu Lego City, může tato sada skutečně rozdmýchat dětskou představivost!

To snad ne… hoří les! Tohle je práce pro požární tým z Lego City! Pomozte Clemmonsovi, hrdinovi z televizního seriálu Lego City, naskočit za volant super rychlé buginy a vyrazit na místo činu. Jejda! Příroda je v ohrožení! Uhaste pomocí výkonného vodního děla oheň a zachraňte spící sovu z koruny stromu. Páni! Je tu další akční den pro statečné hasiče z Lego City!

V sestaveném stavu měří hasičská bugina 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 5 cm na šířku, zatímco strom měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na šířku a 5 cm do hloubky.

Počet dílků: 84

Tato sada představuje skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro děti, které milují akční stavebnice. Díky snadno srozumitelnému návodu si mohou i začínající Lego stavitelé vychutnat pohlcující zážitek z nezávislého stavění a hraní.

Hasičské sady od Lego City dětem umožní vychutnat si otevřená dobrodružství a akční scénáře se situacemi ze skutečného života. Široká řada budov, realistických vozidel a zábavných postav se spoustou funkcí přenese děti do světa, kde se daří kreativitě a představivosti.

Rozměry kusového balení: 14 x 5 x 16 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 5 let
Načítám