LEGO City 60244 - Přeprava policejního vrtulníku

Fantastická sada Přeprava policejního vrtulníku od Lego City pro děti, které milují akční modely, obsahuje natahovací vrtulník, který skutečně létá. 

EAN: 5702016617788
Kód 1: 2260244
Kód 2: 60244LEG
1 069 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Fantastická sada Přeprava policejního vrtulníku od Lego City pro děti, které milují akční modely, obsahuje natahovací vrtulník, který skutečně létá. Mladí bojovníci proti zločinu si užijí spoustu zábavy, až budou policejnímu strážníkovi Rooky Partnurovi pomáhat v jeho snaze vrátit nechvalně slavného zloděje Frankie Lupelliho zpátky za mříže. Tato vzrušující sada obsahuje také nákladní auto a motorku pro přepravu vrtulníku, mobilní policejní celu a čtyřkolku zlodějů.

Policejní strážník Rooky Partnur přepravuje nechvalně proslulého zločince Frankie Lupelliho v mobilní cele vrtulníku, když vtom něco zaskřípe… a ozve se rána! Zloděj zaútočil na dodávku a Frankie Lupelli nyní uhání pryč na super rychlé čtyřkolce. Rychle! Vzlétněte s vrtulníkem a dopravte rychle jezdce na místo, aby mohl pochytat zloděje a vrátit je zpět do vězení, kam patří.

V sestaveném stavu měří náklaďák pro přepravu vrtulníku s přívěsem přes 9 cm na výšku, 39 cm na délku a 6 cm na šířku, zatímco natahovací vrtulník měří přes 6 cm na výšku, 19 cm na délku a 12 cm na šířku.

Počet dílků: 317

Součástí této zábavné policejní sady je srozumitelný návod na stavění Instructions PLUS – interaktivní návod s nástroji přibližování a otáčení, které malým Lego stavitelům pomohou stát se opravdovými mistry. Pokyny Instructions PLUS jsou součástí bezplatné aplikace Lego Life pro chytré telefony a tablety. 

Policejní sady od Lego City přinášejí příjemné zážitky ze stavění a hraní. Realistická vozidla, propracované budovy a zábavné postavy podporují kreativní a otevřené hraní pro děti všech věkových kategorií.

Rozměry kusového balení: 26 x 7 x 38 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 5 let
Načítám