LEGO Technic 42104 - Závodní tahač 2v1

Fantastický model tahače pro děti, které milují akční modely. Váš malý závodní jezdec si užije spoustu zábavy při stavění tohoto modelu. A to je teprve začátek! 

EAN: 5702016616439
Kód 1: 2242104
Kód 2: 42104LEG
445 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Fantastický model tahače pro děti, které milují akční modely. Váš malý závodní jezdec si užije spoustu zábavy při stavění tohoto modelu. A to je teprve začátek! Až model postavíte, natáhněte ho, pusťte a sledujte, jak bude uhánět k cíli. Prožijte napětí na závodní dráze.

Úžasná sada s tahačem pro závodnická dobrodružství. Tento model závodního tahače si jistě získá pozornost malých automobilových nadšenců. Obří výfuk, velký spoiler, otevírací dveře a kapota nabízejí dětem spoustu herních možností. A to není vše! Tento plastový model 2v1 dává dětem možnost přestavět tahač na parádní závoďák a získat přitom nové stavitelské dovednosti.

Technicky orientované modely podněcují dětskou představivost. Řada Lego Technic je ideální pro nadšené stavitele, kteří touží po náročných modelech s realistickými funkcemi.

Součástí každé sady je tištěný návod, ale u této sady jsou navíc k dispozici i digitální pokyny Instructions PLUS. Najdete je v bezplatné aplikaci Lego Life. Dopřejte malým stavitelům pocit úspěchu se zobrazovacími nástroji přibližování a otáčení.

Rozměry kusového balení: 14 x 7 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: 7+
Načítám