LEGO Friends 41402 - Herní boxík: Olivia

Nechte děti představit si radost z vědeckého průlomu se sadou Lego Friends Herní boxík: Olivia. Tato sběratelská kompaktní stavebnice je mikrokosmos plný zábavy. Uvnitř přenosné sady najdete minipanenku Olivie, sestavitelnou laboratoř a Lego…

EAN: 5702016618884
Kód 1: 2241402
Kód 2: 41402LEG
225 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Nechte děti představit si radost z vědeckého průlomu se sadou Lego Friends Herní boxík: Olivia. Tato sběratelská kompaktní stavebnice je mikrokosmos plný zábavy. Uvnitř přenosné sady najdete minipanenku Olivie, sestavitelnou laboratoř a Lego učebnu a spoustu doplňků pro minipanenky. Ukrývá se tam dokonce i tajemný mazlíček – sledujte radost dětí z odhalení tohoto zvířátka!

Prvky této sady pro minipanenky jsou odnímatelné, takže si s nimi děti můžou hrát mimo boxík. Můžou si je také připevnit k jeho základně, a užít si tak zábavy na cestách. Sbalte si vše do krásné třpytivé schránky, která může doprovázet malé vědkyně na cestách za objevy – nebo na návštěvy u kamarádů a kamarádek doma.

Každý boxík dává dětem ochutnat kousek světa Lego Friends. A pokud chtějí prozkoumat další, můžou posbírat všech 5, které se dají stohovat nebo propojovat, takže si je můžou vystavovat v různých zábavných tvarech. Seznamte děti s městečkem Heartlake, kde se můžou o světě dozvědět více po boku svých přátel.

Rozměry kusového balení: 21 x 5 x 15 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám