LEGO Friends 41397 - Pojízdný džusový bar

Nechte malé šéfkuchařky a šéfkuchaře bavit se s touto snadno sestavitelnou stavebnicí Lego Friends Pojízdný džusový bar. 

EAN: 5702016618846
Kód 1: 2241397
Kód 2: 41397LEG
445 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Nechte malé šéfkuchařky a šéfkuchaře bavit se s touto snadno sestavitelnou stavebnicí Lego Friends Pojízdný džusový bar. Tato sada určená pro starší 4 let má nespočet prvků pro zahájení hry, které děti zabaví na dlouhé hodiny, a to od míchání smoothies přes odpočívání na pláži až po hraní si s delfíny. Dětský pojízdný bar vypadá skvěle vystavený na stole, ale dá se s ním i jezdit po pokojíčku, pokud je potřeba další dávky ovocné zábavy někde jinde! 

Tato sada Lego Friends pro starší 4 let představuje zábavný způsob, jak se můžou předškoláci naučit stavět. Obsahuje speciální podvozek se začátečnickou kostkou, díky které pocítí hrdost ze stavění pojízdného baru vlastními silami i ti, kteří staví poprvé. 

Tato stavebnice bude pro předškoláky zvladatelnou ale zároveň i uspokojující stavitelskou výzvou. Na délku měří jen něco přes 14 cm, takže si děti můžou tento parádní pojízdný bar hrdě vystavit ve svých pokojíčcích.

Počet dílků: 103

Obsahuje jednoduchý návod na stavění a hraní, který dětem pomáhá pochopit jednotlivé kroky sestavování a posílit jejich představivost i sebedůvěru – je to skvělý způsob, jak děti seznámit se stavěním s Lego kostkami. Stáhněte si aplikaci Lego Life a nechte děti zobrazit si sady Lego Friends v návodu Instruction PLUS. Uvidí v něm, jak jejich výtvor skutečně ožívá v různých režimech.

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 4 let
Načítám