LEGO Friends 41395 - Autobus přátelství

Co dostanete, když smícháte starý londýnský autobus s domečkem pro panenky a přidáte tomu špetku magického světa Friends? 

EAN: 5702016618822
Kód 1: 2241395
Kód 2: 41395LEG
1 605 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Co dostanete, když smícháte starý londýnský autobus s domečkem pro panenky a přidáte tomu špetku magického světa Friends? Lego Friends Autobus přátelství. Inspirujte děti toužící po cestování k prozkoumání nových obzorů. Uvnitř tohoto autobusu je dostatek místa pro všechnu jejich výbavu (včetně tenisových raket a sítě), stejně jako to, co je při cestování nejdůležitější – nejlepší kamarádky!

Pořádně se připoutejte a vyrazte na nejlepší výlet svého života autobusem přátelství. Připojte se ke svým nejlepším kamarádkám v autobuse, který má vše, co si jen dovedete představit – dokonce i bazén a bezvadnou skluzavku! Po odsunutí horní části se dostanete ke koupelně, kuchyni a jídelně. Pomozte dívkám dostat se na horní palubu a vlézt si do jejich postelí – střecha nad nimi je průhledná, takže přes ni můžou sledovat hvězdy.

Tato hračka plná funkcí dětem umožňuje zkoumat všechny části vzrušujícího výletu, od oprav a úprav vozu přes sledování hvězdné oblohy a divoké přírody až po sjíždění skluzavky nebo odpočinek u bazénu.

Tato sada je skvělá pro děti, které mají rády domečky pro panenky, miniaturní doplňky a kreativní hraní. Horní palubu lze úhledně odsunout dozadu, čímž získáte snadný přístup k bezvadným obývaným částem pod ní. Hledáte nejvhodnější dárek pro malé mechaničky a mechaniky, kteří chtějí rozšířit svou sbírku úžasných vozidel? Už dál nehledejte! Nechte malé průzkumníky probádat Lego městečko Heartlake na výletu autobusem, který bude stát za to.

Rozměry kusového balení: 28 x 9 x 54 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 8 let
Načítám