LEGO Friends 41394 - Nemocnice městečka Heartlake

Děti při hraní na doktorku, řidiče sanitky nebo pacienta s touto sadou Lego Friends Nemocnice městečka Heartlake zjistí hodnotu péče o druhé. 

EAN: 5702016618815
Kód 1: 2241394
Kód 2: 41394LEG
1 425 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti při hraní na doktorku, řidiče sanitky nebo pacienta s touto sadou Lego Friends  Nemocnice městečka Heartlake zjistí hodnotu péče o druhé. Bude nejlepším dárkem pro děti starší 6 let, které si zamilují přehrávání autentických scén z nemocničního příjmu, vyšetření, zotavení, skladů a zahrádky na střeše.

Tolik možností, jak si hrát! Sestavitelné lékařské vybavení, jako je rentgen a mikroskop, a doplňky jako obvazy, stetoskop, injekční stříkačka a teploměr inspirují nápadité hraní, stejně jako 3 minipanenky – Lego Friends postavy Ema, Ethan a doktorka Maria. Rozšiřte možnosti kreativního hraní díky sanitce pro přepravení zraněného Ethana do nemocnice, nosítek a vozíčku.

A jéje… Nemotorný Ethan uklouzl na slupce od banánu a při tom se zranil! Není se ale čeho bát. V nemocnici městečka Heartlake přijdou všemu na kloub. Pošlete za Ethanem sanitku, pomozte mu na nosítka a převezte ho do nemocnice. Posaďte ho do vozíčku, udělejte mu rentgen a pomozte doktorce Marii jeho zranění ošetřit. Pak ho spolu s Emou navštivte v nemocničním pokoji a rozveselte ho pomocí balónku a čokolády!

Lego nemocnice je kompaktní a měří něco přes 19 cm na výšku, 22 cm na šířku a 6 cm do hloubky. 

Počet dílků: 379

Stavebnice Lego Friends jsou nejlepšími hračkami pro mladší děti, u kterých podporují hledání a zkoumání zájmů s pomocí 5 dívek z městečka Heartlake – Stephanie, Miy, Andrey, Emy a Olivie.

Rozměry kusového balení: 28 x 6 x 48 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám