LEGO Friends 41393 - Soutěž v pečení

Odpočet zahájen! Vneste trochu dramatického napětí z televizních soutěží v Lego Friends Soutěž v pečení. Dejte dětské kreativitě volný prostor a nechte je zdobit dortíky všelijakými bláznivými způsoby, aby zapůsobily na porotce. 

EAN: 5702016618808
Kód 1: 2241393
Kód 2: 41393LEG
889 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Odpočet zahájen! Vneste trochu dramatického napětí z televizních soutěží v Lego Friends Soutěž v pečení. Dejte dětské kreativitě volný prostor a nechte je zdobit dortíky všelijakými bláznivými způsoby, aby zapůsobily na porotce. Nebo je nechte vyzkoušet si roli porotkyně či porotce, který rozhodne o vítězi trofeje.

Tato pekařská stavebnice je plná realistického kuchyňského vybavení, jídla a roztomilého nádobí a doplňků, se kterými si děti budou moci zahrát na soutěž v pečení, která působí stejně reálně jako ta, kterou sledují v televizi. Bezvadné funkce, jako jsou otáčející stojany na dorty a točící kolo s ingrediencemi, pomáhají při hraní inspirovat a zapojovat fantazii. Celá stavebnice je navíc modulární, takže si ji děti můžou sestavit podle vlastních představ.

Představte dětem svět LegoFriends, ve kterém si mohou přehrávat dobrodružství z televizního seriálu Lego Friends a seznámit se s jeho postavami, které jsou jim podobné. V městečku Heartlake vždy najdou nějakého kamaráda či kamarádku, se kterým budou moci hlouběji prozkoumat své zájmy. Protože kamarádů není nikdy dost.

Rozměry kusového balení: 26 x 7 x 38 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám