LEGO Creator 31105 - Hračkářství v centru města 3v1

Potěšte milovníky detailně propracovaných modelů touto sadou Hračkářství v centru města od Lego Creator 3v1. 

EAN: 5702016616316
Kód 1: 2231105
Kód 2: 31105LEG
889 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Potěšte milovníky detailně propracovaných modelů touto sadou Hračkářství v centru města od Lego Creator 3v1. Malí stavitelé si užijí hodiny stavění a hraní s modelem patrové budovy s hračkářstvím a bytem v horním patře. Tato sada od Lego Creator 3v1 nabízí tři různé stavitelské a herní zážitky. Děti si mohou postavit budovu s hračkářstvím a pak jej přestavět na cukrárnu s prostorem k sezení nebo pěkné květinářství či něco úplně jiného. Tato parádní stavebnice podporuje tvůrčí hraní a představuje skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům.

Jupííí! Jde se do hračkářství! Nezapomeňte si vzít peníze a hurá do centra města. Podívejte, vojáček a automat se žvýkačkami! Pojďme se podívat na všechny ty hračky uvnitř. Ale ještě předtím se proleťte v raketě. Juchů! A pak hurá model přestavět na cukrárnu nebo květinářství. Samozřejmě vždycky je tady možnost popustit uzdu své představivosti a postavit si z kostek ze stavebnice 3v1 něco úplně jiného.

Model hračkářství v centru města měří přes 20 cm na výšku, 13 cm na šířku a 10 cm do hloubky.

Počet dílků: 554

Stavebnice Lego Creator 3v1 dávají dětem příležitost stavět detailně propracované modely a nápaditě si s nimi hrát. Modely nabízejí nevyčerpatelné stavitelské a herní možnosti a zároveň napomáhají k rozvoji tvořivosti u dětí všech věkových kategorií. Tyto originální sady představují skvělý dárek pro fanoušky a děti bez ohledu na příležitost.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 38 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 8 let
Načítám