LEGO Architecture 21052 - Dubaj

Dubaj se může pochlubit nejpozoruhodnějšími budovami na světě. 

EAN: 5702016617344
Kód 1: 2221052
Kód 2: 21052LEG
1 335 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Dubaj se může pochlubit nejpozoruhodnějšími budovami na světě. Obyvatelé, turisté a všichni obdivovatelé tohoto futuristického města si nyní mohou postavit jeho kultovní památky s tímto modelem Dubaj ze série panoramatických stavebnic řady Lego Architecture.

Úchvatné budovy! Tato stavebnice pro dospělé obsahuje model mrakodrapu Burdž Chalífa, který je od svého postavení v roce 2010 nejvyšší budovou na světě, dále 7hvězdičkového hotelu Burdž al-Arab, hotelu Jumeirah Emirates Towers Hotel, ale také Dubajské fontány a mimořádné rozhledny Dubajský rám. Se srozumitelným návodem zvládnou propracované miniatury postavit i nováčci ve světě Lego hraček. Pokud si je vystavíte společně na jedné podložce, je jisté, že tento sběratelský stolní model uchvátí pozornost všech přihlížejících.

Tento kompaktní model panoramatu Dubaje měří přes 33 cm na výšku, 27 cm na šířku a 7 cm do hloubky. Možná, že není až tak prostorný, ale ať už si ho vystavíte kdekoli, určitě bude nepřehlédnutelný!

Počet dílků: 740

Řada Lego Architecture zachycuje esenci světově proslulých budov, pamětihodností a měst. Obsahuje ikonické památky a panoramata, takže se jedná o ideální tvůrčí dárek pro každého se zájmem o architekturu, cestování, historii a design.

Rozměry kusového balení: 19 x 7 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 16 let
Načítám