LEGO Architecture 21051 - Tokio

Postavte si některé z nejznámějších budov v Tokiu s tímto propracovaným stolním modelem ze série panoramatických stavebnic od Lego Architecture. 

EAN: 5702016617337
Kód 1: 2221051
Kód 2: 21051LEG
1 335 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Postavte si některé z nejznámějších budov v Tokiu s tímto propracovaným stolním modelem ze série panoramatických stavebnic od Lego Architecture. Vynikající suvenýr pro návštěvníky Tokia a ideální dárek pro dospělé, kteří žijí nebo v minulosti žili v hlavním městě Japonska, případně sní o tom, že ho jednou navštíví. I nováčci ve světě Lego stavebnic si mohou odpočinout od rušného života a věnovat se naplno uklidňujícímu stavění. 

Tato stavebnice zahrnuje model věže TOKYO SKYTREE, která je nejvyšší samostatně stojící věží na světě, ale také Tokijské věže, školy Mode Gauken Cocoon Tower a výstavního centra Tokyo Big Sight. Najdete v ní ale také park Chidorigafuchi plný třešní, klasickou pagodu a křižovatku Shibuya. Společně na podložce s nápisem „Tokio“ vytvoří kompaktní model vhodný na vystavení.

Toto sestavitelné panorama měří přes 28 cm na výšku, 27 cm na šířku a 10 cm do hloubky.

Počet dílků: 547

Stavebnice od Lego Architecture zachycují esenci světově známých budov, památek a měst. Od kultovních památek až po modely městských panoramat – na své si přijde každý, kdo se zajímá o architekturu, cestování, historii a design.

Rozměry kusového balení: 19 x 7 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 16 let
Načítám