LEGO Classic 11008 - Kostky a domky

Děti již velmi brzy v životě chápou důležitost domova, proto sada Lego Classic Kostky a domky představuje ideální způsob, jak je seznámit se světem tvořivého stavění. 

EAN: 5702016616590
Kód 1: 2211008
Kód 2: 11008LEG
499 Kč
445 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Skladem 5 a více kusů
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti již velmi brzy v životě chápou důležitost domova, proto sada Lego Classic Kostky a domky představuje ideální způsob, jak je seznámit se světem tvořivého stavění. Když si děti stavějí a hrají osvojí si cenné dovednosti, které jim vydrží po celý život.

Chlapečci a holčičky od 4 let si zamilují stavění a hraní si s těmito 6 jednoduchými Lego modely. Mohou postavit rodinný dům, maják, iglú, hrad, malý domeček a větrný mlýn. Jednoduchý návod a parádní prvky, jako jsou otáčecí plachty větrného mlýnu, zaručí, že stavění půjde snadno a bude plné legrace. A když děti modely dokončí, stále jim zbyde spousta kostek a dílků, aby si mohly vytvořit svůj vlastní vysněný domov.

Počet dílků: 260

Stavebnice Lego Classic dětem otevírají svět nápadů a inspirace. Zábavné modely a snadný návod jim pomohou začít. Zatímco si děti budou užívat radost z tvoření, získají dovednosti, které jsou klíčem k budoucímu úspěchu.

Rozměry kusového balení: 19 x 7 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: 4+
Načítám