LEGO Star Wars 75250 - Honička spídrů

Proháněj se s Rey a BB-8 mezi vzdálenými planetami na jejich dopravním speederu. Podobně jako ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera působí i tento speeder dojmem, že se vznáší! 

EAN: 5702016370751
Kód 1: 2275250
Kód 2: 75250LEG
1 339 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Proháněj se s Rey a BB-8 mezi vzdálenými planetami na jejich dopravním speederu. Podobně jako ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera působí i tento speeder dojmem, že se vznáší! Ale pozor, První řád ti je v patách na svém kráčejícím speederu – a člen posádky tryskového letounu se chystá zaútočit seshora. Je čas popadnout světelný meč a pomoci Rey dát zlým vojákům lekci, na kterou nikdy nezapomenou!

Nech se inspirovat k akčnímu hraní s těmito Lego Star Wars stavebnicemi z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Kreativní děti a sběratelé si zamilují zábavné detaily, jako je pásový pohon kráčejícího speederu, boční vystřelovače a průhledný stojánek vyvolávající dojem „vznášení“. Tato zábavná sada také obsahuje postavy z filmů Star Wars, jako jsou Rey, voják a člen posádky tryskového letounu Prvního řádu a pilot kráčejícího speederu Prvního řádu, a k tomu navíc Lego figurku droida BB-8.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 28 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Věk: Od 8 let
Načítám