LEGO Hidden Side 70425 - Strašidelná střední škola v Newbury

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství v rozšířené realitě se sadou Lego Hidden Side Strašidelná střední škola v Newbury. 

EAN: 5702016367218
Kód 1: 2270425
Kód 2: 70425LEG
3 115 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství v rozšířené realitě se sadou Lego Hidden Side Strašidelná střední škola v Newbury. Tato úžasná sada kombinuje sestavitelný Lego model a aplikaci pro děti, se kterou si užijí plně interaktivní herní zážitek – hraj si se stavebnicí a sleduj, jak se v aplikaci model probouzí k životu. Díky průběžným aktualizacím, novým záhadám k řešení, předmětům k nalezení, duchům k chycení a silným šéfům duchů k udolání přináší sady Lego Hidden Side zcela nový herní zážitek! 

Součástí této sady využívající rozšířenou realitu je 8 figurek: Jack Davids se smartphonem a Parker L. Jacksonová se smartphonem, Elton Douglas, Rose Davidsová, ředitel školy, pan Clarke, studenti Paola a Wade a Davidsův roztomilý pejsek ze záhrobí, Spencer. Model má spoustu doplňků a prvků, které podnítí napínavou hru, včetně skryté komory, autobusového zastávky před školou, počítačové učebny, knihovny, umýváren, učebny chemie a věže se zvonem. Celá škola se může z běžné střední změnit na školu přízraků. Ve fiktivním městečku Newbury se to hemží duchy a je jen na dětech, aby je pochytaly. Se stavebnicemi Lego Hidden Side se vydají na interaktivní dobrodružství, při kterém si budou hrát s modely a plnit úkoly v digitální aplikaci.

Strašidelná škola měří přes 30 cm na výšku, 43 cm na šířku a 26 cm do hloubky.

Počet dílků: 1474

Tato stavebnice pro děti je doslova nabitá skvělými doplňky pro hodiny nápaditého hraní. Děti si při stavění školy a bojování proti duchům, kteří tam dělají neplechu, užijí spoustu zábavy. Součástí sady jsou také minifigurky hrdinů a Douglase Eltona, a navíc figurka roztomilého pejska ze záhrobí a čtyři další minifigurky, takže se rozhodně nebudeš nudit.

Rozměry kusového balení: 38 x 9 x 58 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 9 let
Načítám