LEGO Hidden Side 70421 - El Fuegův náklaďák

Se sadou Lego Hidden Side El Fuegův náklaďák si děti užijí vzrušující dobrodružství v rozšířené realitě. 

EAN: 5702016365436
Kód 1: 2270421
Kód 2: 70421LEG
979 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Se sadou Lego Hidden Side El Fuegův náklaďák si děti užijí vzrušující dobrodružství v rozšířené realitě. Stáhni si aplikaci Hidden Side, naskenuj model pomocí telefonu a vstup do světa duchů. Hraj si se stavebnicí a sleduj, jak v aplikaci celý model ožívá. Díky průběžným aktualizacím, novým záhadám k řešení, předmětům k nalezení, duchům k chycení a silným šéfům duchů k udolání představují sady Lego Hidden Side unikátní herní zážitek! 

Stáhni si aplikaci Lego Hidden Side, namiř telefon na kaskadérský kamion El Fuega a probuď sadu k životu. Přesouvej telefon a zkoumej měnící se prostředí modelu. Součástí stavebnice využívající rozšířenou realitu jsou 4 minifigurky: hrdina Jack Davids a kaskadér El Fuego, motorkář Dwayne a motorkářka Joey, a navíc figurka Davidsova pejska ze záhrobí, Spencera. S nimi si užiješ spoustu zábavy ve skutečném i digitálním světě. Kaskadérský náklaďák má odpružená zadní kola, kabinu s místem pro 2 minifigurky a zadní kanón. V sadě je také parádní tříkolka pro 2 minifigurky. Ve fiktivním městečku Newbury se to hemží duchy a je jen na dětech, aby je pochytaly. Se stavebnicemi Lego Hidden Side se vydají na interaktivní dobrodružství, při kterém si budou hrát s modely a plnit úkoly v digitální aplikaci. Stavěj a hraj si s opravdovou stavebnicí a pak jí vdechni život pomocí aplikace. Používat aplikaci Lego Hidden Side je jako dívat se skrz okno do úžasného a strašidelného světa, ve kterém na tebe čeká spousta tajuplných záhad a duchů, jako například Samuel Mason. Pro hraní v rozšířené realitě je potřeba mobilní telefon nebo tablet, který není součástí sady. Kompatibilní s vybranými zařízeními iOS a Android. Zkontroluj kompatibilitu na lego.com/devicecheck Než se na webové stránky podíváš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.

El Fuegův náklaďák měří přes 10 cm na výšku, 10 cm na šířku a 17 cm na délku.

Počet dílků: 428

El Fuegův náklaďák má funkční zadní odpružení, takže děti mohou předvádět bezvadné skoky a kousky. Nebo mohou pomoct hrdinovi Jackovi Davidsovi a jeho roztomilému pejskovi ze záhrobí, Spencerovi, kanónem strefit duchy, kteří se kolem prohánějí na tříkolce. Kreativitě se meze nekladou.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 38 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 8 let
Načítám