LEGO Hidden Side 70420 - Záhada na hřbitově

Dopřejte svým malým stavitelům vzrušující dobrodružství v rozšířené realitě se sadou Lego Hidden Side Záhada na hřbitově. 

EAN: 5702016365429
Kód 1: 2270420
Kód 2: 70420LEG
715 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Dopřejte svým malým stavitelům vzrušující dobrodružství v rozšířené realitě se sadou Lego Hidden Side Záhada na hřbitově. Tato úžasná sada kombinuje sestavitelný Lego model a aplikaci pro děti, se kterou si užijí plně interaktivní herní zážitek. Stáhni si aplikaci Hidden Side, naskenuj model pomocí telefonu a přiveď stavebnici k životu. Díky průběžným aktualizacím, novým záhadám k řešení, předmětům k nalezení, duchům k chycení a silným šéfům duchů k udolání si děti se sadami Lego Hidden Side užijí zcela nový herní zážitek!

Odvážíš se vstoupit do světa Hidden Side? Spoj síly s hrdiny Jackem Davidsem a Parker Jacksonovou a vyřešte spolu záhadu hřbitova, kde straší! Stáhni si aplikaci LEGO® Hidden Side, namiř telefon na hřbitov a odhal svět duchů. Hraj si se stavebnicí a sleduj, jak v aplikaci celý model ožívá. Pomoz Jackovi a Parker najít a porazit duchy. Prozkoumej svět Hidden Side, řeš nové záhady, nacházej zajímavé předměty, chytej duchy a přidávej je do své sbírky, a nakonec poraz šéfa duchů, Mamali – pokud si na to ovšem troufáš. Přehrávej si s touto úžasnou Lego sadou svá vlastní dobrodružství plná duchů! Součástí této stavebnice využívající rozšířenou realitu jsou 4 minifigurky: hrdinové Jack Davids a Parker L. Jacksonová, figurka kostlivce a pana Bransona, a navíc figurka Davidsova pejska ze záhrobí, Spencera. S nimi všemi si užiješ nespočet dobrodružství a zábavy ve skutečnosti i v herní aplikaci. Unikátní model hřbitova nabízí otáčecí sochu na náhrobním kameni, hrob, který můžeš otevřít, a strašidelný strom s pohyblivými pažemi.Tento propracovaný model hřbitova nabízí figurky psa a zahradníka, minifigurky holky a kluka, otočnou sochu, hrob, který lze otevřít, a strašidelný strom s pohyblivými pažemi pro spoustu hodin nápaditého hraní.

  • Hřbitov měří přes 14 cm na výšku, 32 cm na šířku a 10 cm do hloubky.

Počet dílků: 335

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 35 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 7 let
Načítám