LEGO Hidden Side 70418 - J. B. a jeho laboratoř plná duchů

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství v rozšířené realitě se sadou Lego Hidden Side - J. B. a její laboratoř plná duchů. 

EAN: 5702016365405
Kód 1: 2270418
Kód 2: 70418LEG
445 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství v rozšířené realitě se sadou Lego Hidden Side - J. B. a její laboratoř plná duchů. Hidden Side přináší nový vzrušující způsob hraní s Lego stavebnicemi v kombinaci s aplikací pro plně interaktivní zážitek. 

Součástí této stavebnice jsou 3 minifigurky: Jack Davids, J.B. a Douglas Elton, a navíc Davidsův pejsek ze záhrobí, Spencer. S nimi si můžeš přehrávat nespočet příběhů a zažívat dobrodružství v digitální aplikaci Lego Hidden Side. Model laboratoře inspirovaný šílenými vědci se speciální komorou pro chytání duchů a řadou doplňků, které zaručí hodiny zábavy. Ve fiktivním městečku Newbury se to hemží duchy a je jen na dětech, aby je pochytaly. Se stavebnicemi Lego Hidden Side se vydají na interaktivní dobrodružství, při kterém si budou hrát s modely a plnit úkoly v digitální aplikaci. Stáhni si aplikaci Hidden Side, naskenuj model pomocí telefonu a přiveď stavebnici k životu. Spojení modelu s aplikací přináší zcela nový způsob hraní. Díky průběžným aktualizacím, novým záhadám k řešení, předmětům k nalezení, duchům k chycení a silným šéfům duchů k udolání přináší sady Lego Hidden Side zbrusu nový herní zážitek! Laboratoř J. B., ve které se to duchy jen hemží, nabízí spoustu úžasných technických prvků a laboratorních doplňků jako ze skutečného světa, jež podněcují k nápaditému hraní. Děti si zamilují stavění laboratoře a naplno si užijí napínavé dobrodružství při hraní v aplikaci, kde se pokusí chytit ducha, který posedl uklízeče.

J. B. a její laboratoř plná duchů měří přes 13 cm na výšku, 18 cm na šířku a 9 cm do hloubky.

Počet dílků: 174

Součástí jsou i minifigurky hrdiny, uklízeče, vědkyně a figurka roztomilého pejska ze záhrobí, se kterými si můžeš přehrávat nespočet příběhů.

Rozměry kusového balení: 19 x 5 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 7 let
Načítám