LEGO Hidden Side 70419 - Stará rybářska bárka

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství se sadou Lego Hidden Side Stará rybářská bárka. 

EAN: 5702016365412
Kód 1: 2270419
Kód 2: 70419LEG
715 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství se sadou Lego Hidden Side Stará rybářská bárka. Tato úžasná sada kombinuje sestavitelný Lego model a aplikaci pro děti, se kterou si užijí plně interaktivní herní zážitek. 

Tato stavebnice obsahuje 4 minifigurky: hrdiny Jacka Davidse a Parker L. Jacksonovou, kapitána Jonase a jeho syna, a navíc figurky Davidsova pejska ze záhrobí, Spencera, a legendárního albínského aligátora, se kterými si užiješ spoustu zábavy. Sada nabízí model parádní ztroskotané námořnické bárky, kterou lze rozdělit na dvě a znovu spojit, a navíc také útes z kostek, na kterém straší. Ve fiktivním městečku Newbury se to hemží duchy a je jen na dětech, aby je pochytaly. Se stavebnicemi LEGO® Hidden Side™ se vydají na interaktivní dobrodružství, při kterém si budou hrát s modely a plnit úkoly v digitální aplikaci.

  • Vrak na ostrově měří přes 19 cm na výšku, 24 cm na šířku a 12 cm do hloubky.

  • Bárka měří přes 15 cm na výšku, 8 cm na šířku a 18 cm do hloubky.

Počet dílků: 310

Stáhni si aplikaci, naskenuj model pomocí telefonu a přiveď stavebnici k životu. Díky průběžným aktualizacím, novým záhadám k řešení, předmětům k nalezení, duchům k chycení a silným šéfům duchů k udolání přináší sady Lego  Hidden Side nezapomenutelný herní zážitek! Součástí této sady pro děti je model ztroskotané bárky a útes z kostek, na kterém straší, se spoustou úžasných detailů pro hodiny kreativního hraní. Navíc v ní najdeš také minifigurky dvou hrdinů, strašidelného kapitána a jeho syna a figurku roztomilého pejska ze záhrobí a albínského aligátora, se kterými si můžeš přehrávat úžasné příběhy.

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 35 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 7 let
Načítám