LEGO Hidden Side 70419 - Stará rybářska bárka

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství se sadou Lego Hidden Side Stará rybářská bárka. 

EAN: 5702016365412
Kód 1: 2270419
Kód 2: 70419LEG
799 Kč
715 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství se sadou Lego Hidden Side Stará rybářská bárka. Tato úžasná sada kombinuje sestavitelný Lego model a aplikaci pro děti, se kterou si užijí plně interaktivní herní zážitek. 

Tato stavebnice obsahuje 4 minifigurky: hrdiny Jacka Davidse a Parker L. Jacksonovou, kapitána Jonase a jeho syna, a navíc figurky Davidsova pejska ze záhrobí, Spencera, a legendárního albínského aligátora, se kterými si užiješ spoustu zábavy. Sada nabízí model parádní ztroskotané námořnické bárky, kterou lze rozdělit na dvě a znovu spojit, a navíc také útes z kostek, na kterém straší. Ve fiktivním městečku Newbury se to hemží duchy a je jen na dětech, aby je pochytaly. Se stavebnicemi LEGO® Hidden Side™ se vydají na interaktivní dobrodružství, při kterém si budou hrát s modely a plnit úkoly v digitální aplikaci.

  • Vrak na ostrově měří přes 19 cm na výšku, 24 cm na šířku a 12 cm do hloubky.

  • Bárka měří přes 15 cm na výšku, 8 cm na šířku a 18 cm do hloubky.

Počet dílků: 310

Stáhni si aplikaci, naskenuj model pomocí telefonu a přiveď stavebnici k životu. Díky průběžným aktualizacím, novým záhadám k řešení, předmětům k nalezení, duchům k chycení a silným šéfům duchů k udolání přináší sady Lego  Hidden Side nezapomenutelný herní zážitek! Součástí této sady pro děti je model ztroskotané bárky a útes z kostek, na kterém straší, se spoustou úžasných detailů pro hodiny kreativního hraní. Navíc v ní najdeš také minifigurky dvou hrdinů, strašidelného kapitána a jeho syna a figurku roztomilého pejska ze záhrobí a albínského aligátora, se kterými si můžeš přehrávat úžasné příběhy.

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 35 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: 7+
Načítám