LEGO Creator 31095 - Pouťový kolotoč 3v1

Užij si spoustu zábavy na pouti se sadou Lego Creator 3v1, která nabízí úžasný vesmírný kolotoč s parádní UFO cedulí, stánek se vstupenkami, zmrzlinářský vozík a parkovou lavičku. 

EAN: 5702016367898
Kód 1: 2231095
Kód 2: 31095LEG
1 159 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Užij si spoustu zábavy na pouti se sadou Lego Creator 3v1, která nabízí úžasný vesmírný kolotoč s parádní UFO cedulí, stánek se vstupenkami, zmrzlinářský vozík a parkovou lavičku. Vyber si, do kterého ze čtyř vozíků nasedneš – bude to raketa, raketoplán, mimozemská loď nebo legrační strakatá kráva? Pak otoč červenou rukojetí a kolotoč pořádně roztoč! Až si dostatečně pohraješ s kolotočem, můžeš ho přestavět na věž s volným pádem nebo ruské kolo, ať si užiješ ještě více vzrušující legrace!

V této stavebnici děti najdou tři různé modely, se kterými si užijí hodiny hraní a zábavy. Kolotoč lze přestavět na věž s volným pádem nebo ruské kolo. Součástí sady jsou tři minifigurky, které jsou připravené na spoustu pouťové zábavy. Vychutnej si tři různé stavitelské zážitky s touto sadou Lego Creator 3v1. Roztoč to na kolotoči, dopřej si trochu adrenalinu na volném pádu a pak si užij pohodu na ruském kole. LEGO kolotoč nabízí vesmírný kolotoč s UFO cedulí a 4 vozíky, které mají tvar rakety, raketoplánu, vesmírné lodi a strakaté krávy. Ve stavebnici navíc najdeš také sestavitelný stánek se vstupenkami, parkovou lavičku a zmrzlinářský vozík se sestavitelnou zmrzlinou. Otoč červenou rukojetí a sleduj, jak se kolotoč roztočí! Součástí jsou tři minifigurky: 1 kluk a 2 holky a všichni tři se těší na zábavu na pouti. Na cool UFO ceduli je létající talíř s mimozemským pilotem.

  • Pouťový kolotoč měří přes 20 cm na výšku, 29 cm na šířku a 18 cm do hloubky.

  • Věž s volným pádem měří přes 26 cm na výšku, 12 cm na šířku a 9 cm do hloubky.

  • Ruské kolo měří přes 16 cm na výšku, 14 cm na šířku a 12 cm do hloubky.

Počet dílků: 595

Rozměry kusového balení: 28 x 6 x 48 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 8 let
Načítám