LEGO Ninjago Lloydův 70676 - Lloydův titanový robot

Přehraj si epickou bitvu mezi sněžným samurajem a nindža akčními figurkami se sadou Lloydův titánský robot od Lego Ninjago. 

EAN: 5702016365535
Kód 1: 2270676
Kód 2: 70676LEG
1 695 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Přehraj si epickou bitvu mezi sněžným samurajem a nindža akčními figurkami se sadou Lloydův titánský robot od Lego Ninjago.

Tento vysoce pohyblivý nindža robot obsahuje kokpit pro minifigurku, chňapající ruku, která může držet obří katanu, rotující hvězdicovou čepel/štít a odpojitelný letoun s místem pro minifigurku, nastavitelnými křídly a 2 pružinovými vystřelovači. Děti si zamilují přehrávání scén z TV seriálu Ninjago a vymýšlení vlastních bojových her pro nindži se 6 minifigurkami a spoustou parádních zbraní a doplňků, včetně svitku zapovězeného Spinjitzu a tornádo spinneru Zanea FS, který představuje novinku pro červen 2019.

Titánský robot měří přes 37 cm na výšku, 15 cm na délku a 35 cm na šířku.

Dopřejte všem Lego stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění Plus, které jsou dostupné v aplikaci Lego Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění Plus je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provedou stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy.

Rozměry kusového balení: 38 x 7 x 35 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 9 let
Načítám