Magformers Stavebnice Magformers - SoftBlock 17

Nová stavebnice s obřími dílky pro stavby použitelné v životní velikosti. Vhodná zejména pro MŠ, herny a dětské koutky.

EAN: 4027608277050
Kód 1: 27705
5 480 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Nová stavebnice s obřími dílky pro stavby použitelné v životní velikosti. Vhodná zejména pro MŠ, herny a dětské koutky.

Obsahuje celkem 17 dílků z oblíbené pěnové hmoty (EVA / SoftBlock) osazené magnety, která je velmi pevná a pružná zároveň. Navíc oplývá příjemně sytými barvami v kombinaci s hebkým "marcipánově" matným povrchem. Je vhodná k velkým stavbám.

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení: 3 ks
Věk: Od 2 let
Načítám