LEGO Star Wars 75247 - Povstalecká Stíhačka A-Wing

Nechte vaše dítě ponořit se do vzrušujících dobrodružství Lego Star Wars se sběratelskou sadou Stíhačka A-Wing povstalců. Tato bezpečná vzdělávací sada Lego 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro předškoláky a malé děti.…

EAN: 5702016370430
Kód 1: 2275247
Kód 2: 75247LEG
352 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Nechte vaše dítě ponořit se do vzrušujících dobrodružství Lego Star Wars se sběratelskou sadou Stíhačka A-Wing povstalců. Tato bezpečná vzdělávací sada Lego 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro předškoláky a malé děti.

Obsahuje rotující blastery a otevírací kokpit a prostor pro pilota lodě A-Wing, a navíc i speciální podložku pro začátečníky, která umožní i těm, kteří staví poprvé, zažít radost z postavení vesmírné lodě na vlastní pěst. Tato stavebnice také obsahuje minimodel servisní stanice, která udržuje loď A-Wing připravenou k akci, a k tomu navíc naváděcí lopatky pro přátelského droida C-3PO, který ji vypraví na další povstaleckou misi! Součástí je jednoduchý průvodce na stavění a hraní, který pomůže vašemu malému dítěti porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet představivost a důvěru ve vlastní stavitelské schopnosti v ihned rozpoznatelném světě Star Wars. Stavebnice obsahuje dve minifigurky.

Rozměry kusového balení: 14 x 6 x 61 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 4 let
Načítám