LEGO Architecture 21044 - Paříž

Spoj dohromady nejslavnější pařížská místa díky tomuto nádhernému panoramatickému modelu Paříže. 

EAN: 5702016368314
Kód 1: 2221044
Kód 2: 21044LEG
1 159 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Spoj dohromady nejslavnější pařížská místa díky tomuto nádhernému panoramatickému modelu Paříže. Sada Lego Architecture z kolekce panoramatických stavebnic obsahuje Vítězný oblouk, bulvár Champs-Elysées, výškovou budovu Tour Montparnasse, výstavní pavilon Grand Palais, Eiffelovu věž a slavný Louvre, a navíc ozdobnou cedulku s názvem města. Součástí sady jsou i travnaté plochy a stromy. V přiložené brožurce najdete informace o designérovi, architektuře a historii každé budovy, a také historické informace o Paříži a o jejím architektonickém dědictví. (K dispozici pouze ve francouzštině a angličtině, překlady do dalších jazyků je možné stáhnout na Lego.com/architecture).

Balení obsahuje základní desku o velikosti 4 x 32 cm s ozdobnou cedulkou s názvem města. Měří přes 22 cm na výšku, 28 cm na šířku a 11 cm do hloubky.

Počet dílků: 649

Tato Lego sada byl navržena tak, aby poskytla příjemný a obohacující zážitek ze stavění všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Tento jedinečný kousek se bude také skvěle vyjímat doma nebo v kanceláři. Každý panoramatický model díky svému měřítku a skutečným barvám představuje věrnou kopii všech budov v menším provedení. 

Rozměry kusového balení: 19 x 7 x 26 cm

 

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 12 let
Načítám