Magformers Stavebnice Magformers - Sweet House

Magformers Sweet house je krásně navržená sada obsahující 64 kusů.

EAN: 8809134369425
Kód 1: 705001
2 190 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Magformers Sweet house je krásně navržená sada obsahující 64 kusů. Je to vynikající dárek pro každou architektku a je vybaven speciálními novými klip-in doplňky určenými pro stavby budov - jako jsou dveře, okna, střešní tašky a vše potřebné k stavbě dům svých snů v zářivě růžové a tyrkysové barvě. Pomocí LED lucerny si můžete dům rozsvítit zevnitř. Můžete postavit cokoli od vlakového nádraží, poštu, chatu či rekreační dům kompletně i se stromy.

Ideální pro děti od 3 do 6 let na seznámení s didaktickými vlastnostmi stavebnic Magformers a jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. 

Stavebnice obsahuje 64 dílků:  20 čtverců, 2 trojúhelníky, 2 pravoúhlé trojúhelníčky, 8 obdélníků, 1 LED lucernu, 4 tyčky, 2 dlouhé tyčky, 2 okna jednokřídlá, 2 okna dvoukřídlá, 2 balkony, 10 cihlových výplní, jedny schody, 6 oken dělených, 2 stromy

Rozměry balení:  38,2 x 27,9 x 7,8 cm

Váha: 1240 gramů

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám