Seva Stavebnice - Mechanik Hugo staví Bagr

HUGO je skvělá stavebnice, se kterou si všichni užijí spoustu konstruktérské zábavy. Díky stavebnici HUGO se může stát chlapeček konstruktérem, mechanikem a nebo holčička opravářkou apod. Veškeré díly k sobě spojíte šroubem a matkou. <…

EAN: 8592812060829
Kód 1: 0608-2
Kód 2: 40006082
849 Kč
725 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Mechanik Hugo staví bagr obsahuje 141 dílků. Stavebnice s nářadím a přehledným návodem rozvíjí jemnou motoriku dítěte.

HUGO je skvělá stavebnice, se kterou si všichni užijí spoustu konstruktérské zábavy. Díky stavebnici HUGO se může stát chlapeček konstruktérem, mechanikem a nebo holčička opravářkou apod. Veškeré díly k sobě spojíte šroubem a matkou. Ratolest se díky tomu učí nejen technickému myšlení, ale hlavně šikovnosti, trpělivosti a představivosti. Skvělé na tom je to, že je vše nenásilné a formou zábavy. U každé stavebnice HUGO je součástí balení několik druhů klíčů a šroubováků.

Vše je vyrobeno z pružného a odolného plastu. Nehrozí, že by díly praskaly nebo zůstávaly jakkoliv ohnuté. Vše má samozřejmě všechny evropské certifikáty bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti.

Rozměry: 16 x 31 x 7 cm

Hmotnost: 0,600 kg

Balení: 1 ks
Věk: Od 4 let
Načítám