LEGO Architecture 21041 - Velká čínská zeď

Objev architektonická tajemství světového kulturního dědictví s touto sadou Velká čínská zeď od Lego Architecture. Odhal důmyslné stavební techniky, díky kterým se tato stavba line a stáčí napříč tisícovkám kilometrů krajiny dolů do údolí a…

EAN: 5702016111873
Kód 1: 2221041
Kód 2: 21041LEG
1 069 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Objev architektonická tajemství světového kulturního dědictví s touto sadou Velká čínská zeď od Lego Architecture. Odhal důmyslné stavební techniky, díky kterým se tato stavba line a stáčí napříč tisícovkám kilometrů krajiny dolů do údolí a okolo hor skalnatým a nerovným terénem a tvoří tak harmonické spojení přírody a architektury. Tato autenticky detailní Lego interpretace znázorňuje 2 věže spojené točitou částí zdi na vrcholku tmavě zelené hornaté krajiny s bujnými strmými svahy, stromy a jezery. Obsahuje také zdobenou cedulku v angličtině a čínštině.

Tento model Lego byl navržen tak, aby poskytl příjemný a obohacující zážitek ze stavění všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Můžeš si ho také vystavit doma nebo v kanceláři. Spoj více modelů dohromady a vytvoř si ohromnou Velkou zeď, která se bude vyjímat na každé výstavce.

Rozměry kusového balení: 26 x 19 x 7 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 12 let
Načítám