Magformers Stavebnice Magformers - Wow Starter

Ideální dárkové balení pro začátečníky s kosmickou tématikou.

Kód 1: 707009
1 238 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Ideální dárkové balení pro začátečníky s kosmickou tématikou.

Hlavní výhodou této stavebnice jsou oboustranný výukový plakáty z velmi odolného křídového kartonu se zaoblenými rohy, které obsahují předlohy různých aut, plošných sítí základních těles s návodem na jejich stavění a úlohy na učení barev a tvarů.

Ideální pro děti od 3 do 6 let na seznámení s didaktickými vlastnostmi stavebnic Magformers a jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. 

Plakáty s plošnými sítěmi a návody ke stavbám jsou skutečně veliké (36 x 26 cm), takže jsou vyobrazené dílky v životní velikosti a děti tak mohou začít stavět metodou velmi názorného přikládání skutečných dílků přímo na výukové archy

Stavebnice obsahuje 22 dílků: 8 trojúhelníků, 15 čtverců, 4 vysoké trojúhelníky, 1 figurku astronauta, 2 kolečka, 1 otočný panel křížový a 1 satelitní anténu

Rozměry balení:  26,7 x 18,4 x 7,2 cm

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám